Jeugdcompetitie

De jeugdcompetitie is onderverdeeld in een aantal verschillende competitievormen:

  • Tenniskids Rood, Oranje, Groen
  • Landelijke zondagcompetitie

Hieronder is de indeling voor 2019 te vinden.

Groene competitie 2019
Groen 2: Team 1 Groen 2: Team 2
Manouk de Jong Cas Bosch
Kim Prigge Alexander Wonink
Valerie ten Arve Fiona Grana Bosgoed
Ryan Grave Morsal Faizi
Sebastiaan Verra Merel van der Sluis
   
   
Groen 2: Team 3 Groen 2: Team 4
Julius Jansen Indira Hoogen Stoevenbelt
Cas Hanekamp Tessa Klopman
Romeo de Rooij Jana Logmans
Mika Rieske Lisanne Westerink
Oscar Broos Aylin van Leeuwen
  Julia Zwikker
Oranje competitie 2019
Oranje 2: Team 1 Oranje 2: Team 2
Iris Boeder Emma van der Toom
Margriet Boeder Hailey Hoek
Micha Vroege Ivar Hoek
Bas van Gerrevink Ties van den Hof
Yazdan Kaizemi Lukas de Jongh
Tristan Goudemond Karlijn Bauling
   
   
Oranje 2: Team 3 Oranje 2: Team 4
Maurits Ypma Benthe van der Lee
Lisa Noorman Noortje van der Toom
Narin Anac Vin Hanekamp
Luuk Gerritse Lukas Reints Bok
Luuk Mensink Emma Kuipers
Laurens de Vaal Thijs Versnel
Thomas de Vaal  
   
   
Oranje 2: Team 5  
Tobian Singel  
David van de Berg  
Tijmen Mossink  
Julian Bonhof  
Thomas Altena  
Noa Duijnisveld  
Tjerk de Jong  
Rode competitie 2019
Rood 2: Team 1 Rood 2: Team 2
Julia Damen Victor van Zelst
Susan Boermans Maxime Dijkgraaf
Tess Jansen Sam Barto
Jennifer Koopman Siemen Fuite
Sophie Stocker Levi van Middeldorp
Rosalie Eppens  
Sophie Frens  
Zondag competitie 2019
Zondag JONGENS 1, 11 t/m 17:Zondag JONGENS 2, 11 t/m 17:
Fabian TornSven van de Veen
Jurgen TornChico Micali
Siebe KooiHugo Bosgoed
Jonathan RaapBart van Kampen
Jochem DekkerTristan Burgering
Stijn Bosch
Zondag JONGENS 3, 11 t/m 17: Zondag MEISJES 1, 10 t/m 14: 
Kyrano van LeeuwenMira Kranenbarg
Giel van ’t ErveRosalie Daems
Ze WassinkHanne van der Toom
Xander SterenbergNaomi Scholten
Tiemen KreuwelLeanne Busscher
Rowan MulderThyra van de Belt
Noah Ordelman
Zondag Jeugd GEMENGD 1, 11 t/m 17: Zondag Jeugd GEMENGD 1, 10 t/m 14: 
Thijmen TornChiel de Jong
Ruben VerkooijenLuc Dinnissen
Kars HibmaJasper Versnel
Nina SchraveEsmee ten Arve
Meike BulthuisLaure Nieuwland
Cato HardenbergAmelie Nieuwland

 

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp