Voorjaarscompetitie

De indeling voor de voorjaarscompetitie 2019 vind je hieronder.

Verder zijn twee wedstrijdbulletins van de KNLTB in te zien, met daarin belangrijke zaken rondom de competitie.

Met ingang van de Voorjaarscompetitie 2018 wordt in alle dubbelspelpartijen van de competitie de beslissende wedstrijdtiebreak (10 punten) toegepast. Een wedstrijdtiebreak wordt gespeeld op het moment dat in een dames-, heren- of gemengd dubbel de stand één set gelijk is. Winnaar van die beslissende tiebreak - en daarmee ook van de partij - is de dubbelcombinatie die het eerst tien punten behaalt op voorwaarde dat er een verschil is van twee punten. Deze tiebreak vervangt de beslissende laatste set en dient in het nieuwe MijnKNLTB.toernooi.nl ingevoerd te worden als zijnde bijvoorbeeld 10-6 of 11-13. Wanneer in een afdeling twee of meer ploegen met een gelijk aantal winstpunten zijn geëindigd, dan geldt deze beslissende tiebreak bij het bepalen van de eindstand als een set met games (7-6 of 6-7)

 

Vrijdag
Gemengd dubbel 35+, 1: Gemengd dubbel 35+, 2:
ElskeBonhofGerstelde Jong
ChristianOp de HaarMarjoPrigge - van der Linden
MarcelTulkWillemvan der Toom
AlanWemmenhovePaulvan der Lee
Ritavan den HeuvelDaphneHouweling
CunyKluinAnoukten Arve
MarcNeijenhuisPietVergunst
Gemengd dubbel 35+, 3:
HannekeBrouwer
Benden Turk
Jacklienden Turk
Arend-JanSchoolderman

 

Dames dubbel 35+, 1: Dames dubbel 35+, 2:
GonnyFeenstraQuerineVan Asselt
PatriciaTiemanEvelienFasel-Lubberts
NatasjaWeerdestijnLisetteMulder
EllenBijwaardJannyBozon
InaBeumer
LindaBosgoed
Dames dubbel 35+, 3: 
LidewijSel
AnnieBlom
MarionKeizer
SanneWassink
PaulaBomhof

 

Dames dubbel 17+, 1:Dames dubbel 17+, 2:
Yvonnevan der ToomMoniqueBos
PaulineFakenAnnettaKoetsier
Judithvan der LeeInekeKosse
MartineKooiAnitaTempel
MarielleBijsterboschColetteSmit
SaskiaBlokIlonaSchotpoort
Zaterdag heren competitieteams 2019
Heren 17+,1:Heren 17+, 2:
ChristianHummelinkJelleWeerdestijn
NiekHesseDimitriBuitenhuis
Bobde GraaffDylanHulshorst
Eelcode VosTwanBolt
BartReints BokSanderKamminga
Caspervan Dijk
Heren 17+, 3: Heren 17+, 4:
GertiePaalmanDennisPols
AlbertBlikmanJohanvan de Weijer
Bernt Janten ArvePascalSteenhuis
Sietseden DekkerSvenMeeuwissen
Jeromevan BeekLaurensMasselink
HerbertKuipersRobbertBijwaard
Heren 35+, 1: Heren 35+, 2: 
RobertoLandkroonDavevan Asselt
NicoBrouwerJobKooi
TonyVeerMarcoFasel
WimKlokkersHenkter Borg
Jan PieterTuytelEdPuister
FransKlokkersJanPuister
Johnvan Ham
Heren dubbel 17+, 1:Heren dubbel 17+, 2:
PeterHoeksHansNijenkamp
MarkVerraPascalOng
PatrickVerdonkGernantBusscher
DennisHullemanFrankScipio
FritsMulder
Petervan den Heuvel
PeterGroen
RonKoldenhof
Leovan den Heuvel
Heren dubbel 17+, 3:
HenryLangenbach
EdwinDekker
GertWeterkamp
JohnReinders
AikoHoekstra

 

 

Zaterdag dames competitieteams
Dames 17+ , 1:Dames 17+, 2:
TineLooijengaLindyBaltus
RianneBuistCherylPasman
PetraMeursLottede Bruin
MarionHuismanMelanieHoldijk
NienkeWubbolt
Dames 17+, 3:Dames 17+, 4:
EstherMercxSannekeHeij
RitaPaalmanJennyBrock
KarinDortmansLotteWesterveld
IngridPasopJoellaMorssink
PaulienKuiperij-SchuttingaMilouTol
HettyReints Bok
Dames dubbel 17+, 1:
Marie-JoséLaarakker
MariekeOosterhof
MoniqueReinders
MoniqueAmade
Cobyvan Buuren
JolandaBroer
Zaterdag gemengd competitieteams 2019
Gemengd 17+, 1:  Gemengd 17+, 2: 
Ninade Rijk ErikWubbolt
MardelaineSik MarijeVan Koeveringe
JeroenPelgrim JelleRozema
GregoryFlorax Susanvan Werven
MyrtheHuberts   
TomElbersen   
     
Gemengd 17+, 4:  Gemengd 17+, 5: 
LeoniePuister NandaBolt
RonaldStokebrand HenkErnst
RemcoMulder SabineRouwhorst
HeddaKouwenberg Theo-WillemHulshorst
Yolandater Borg - JansenMartinde Groot
   WijnieBrouwer
     
Gemengd 17+, 3:  Gemengd 17+, 6: 
Marjoleinde Jong Cornélievan den Haak
Yvettede Kramer SietskeBarkhof
TeunBambacht Jaccoten Berk de Boer
Petrade Jager AnjaDekker
KursatAkkerman HenkBulthuis
Maurits van Tubergen Lotgering  EstherOosterhuis
     
Gemengd 17+, 8:  Gemengd 17+, 7: 
WillekeVeldkamp MirandaHurenkamp-van der Maas
BelindaBlikman EtienneHurenkamp
RenateKlokkers Sannevan de Maat
LucienBurgering SimonOudbier
WillemIJzerman KristelStuifzand
SusanNieboer PeterSchutte
     
Gemengd 17+, 9    
BertVeldkamp   
GuidoIpenburg   
Olgavan Dijk   
EdwinKoetsier   
ChantalMeertens   
Gemengd 35+, 1:    
RonaldJoustra   
StienekeTorringa   
EdPieters   
IngeGammauf   
ElsMoret   
Rubenvan den Brink   
SimoneSchreurs   
     
Zondag competitieteams 2019
Heren 1: Dames 1: 
MikeOngLotteSpitzen
DaanKooiRooster Borg
PhilipVarkevisserKikiEkelmans
BasWubboltIsabelleArends
Laurensvan BrummelenFleurde Jong
ErikWubboltSterrevan Kampen
    
Gemengd 35+ 1:Gemengd 35+ 2: 
Hannievan ButzelaarLucienneHoogland
NienkeVeldhuisJosMathijssen
KursatAkkermanJimde Vries
FreekSmitAnjaPrins
Tinekevan den Berg
Hansvan Laar
Herendubbel 1:
Jeroenvan Norel
Henrivan den Broek
Rubinvan Welsem
Nielsvan Asselt
MichaelBuisman
LesleyPeeman
8 & 9, 1:
PaulNaarding
EvelineNaarding
NinaNaarding
Yvonnevan 't Erve

 

Reservespelers
Bert Hardenberg
Urvens Saint-Surin
Raymond Unterhorst
 
 
 
 
 

Hoofdsponsor

Sponsoren

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp