imgContentHero

Contact

Wil je meer informatie over TCS of heb je vragen? Bel of mail ons gerust of volg ons op Twitter of Facebook voor het laatste nieuws over TCS!

BezoekadresPostadres / secretariaatTelefoon / E-mail
Nocturnestraat 1
7323 LC Apeldoorn
Postbus 2180
7302 EN Apeldoorn
Tel. 055-3603623
Algemene e-mail: info@tcsprenkelaar.nl

 

Hoofdbestuur:

FunctieNaamEmail
VoorzitterWillem IJzermanvoorzitter@tcsprenkelaar.nl
SecretarisMarieke Oosterhofsecretaris@tcsprenkelaar.nl
PenningmeesterMarian Koldenhofpenningmeester@tcsprenkelaar.nl
BestuurslidJaco van Dijkdb-jvd@tcsprenkelaar.nl
BestuurslidLeo van den Heuveldb-lvdh@tcsprenkelaar.nl

Commissies:

CommissieNaamEmail
ClubhuiszakenWim Klokkersclubhuiszaken@tcsprenkelaar.nl
Leden en ContractantenDimitri Buitenhuis en Monique Kossetennissen@tcsprenkelaar.nl
Sponsoring & MarketingGonny Feenstracommunicatie@tcsprenkelaar.nl
Technische commissiePetra Ongtc@tcsprenkelaar.nl
CompetitiecommissiePetra Meurscompetitie@tcsprenkelaar.nl
Selectiecommissieselectie@tcsprenkelaar.nl
Toernooien en ActiviteitenRoberto Landkroonta@tcsprenkelaar.nl

Toernooien en evenementen:

Toernooi / EvenementNaamEmail
Paul Verra ToernooiAlbert en Belinda Blikmanpaul-verra-toernooi@tcsprenkelaar.nl
Dubbel-Op toernooicomissieJohn Reindersdubbelop@tcsprenkelaar.nl
Mega DubbelRoberto Landkroonmega@tcsprenkelaar.nl

Overige functies:

FunctieNaamEmail
VerenigingsmanagerEd Puisterverenigingsmanager@tcsprenkelaar.nl
WebmasterGernant Busscherwebmaster@tcsprenkelaar.nl
Redactie TopspinJos Hessredactie@tcsprenkelaar.nl
TrainerPjotr van Dalfsentennisles@tcsprenkelaar.nl

of 06 – 53 248 260

Hoofdsponsor

Sponsoren

FacebookTwitterGoogle+LinkedInWhatsApp