Leuk dat je interesse hebt in Tennisclub Sprenkelaar!

TC Sprenkelaar is een vereniging waar sport, sportief en ontspannen centraal staat. Plezier in de tennissport en gastvrijheid vinden wij belangrijk. Wij willen een verenigingsleven bieden aan jeugd en senioren.

Mocht je na het lezen van deze website nog vragen hebben, neem dan gerust contact op via info@tcsprenkelaar.nl. Of vraag het aan één van de barmedewerkers. Zij helpen je graag verder.

Namens het bestuur van TCS,

Albert Blikman, Voorzitter

Hoofdbestuur

TCS heeft een dagelijks bestuur met vijf leden:

Functie Naam Email
Voorzitter Albert Blikman voorzitter@tcsprenkelaar.nl
Secretaris Marieke Oosterhof secretaris@tcsprenkelaar.nl
Penningmeester Marian Koldenhof penningmeester@tcsprenkelaar.nl
Bestuurslid Jaco van Dijk db-jvd@tcsprenkelaar.nl
Bestuurslid Petra de Jager db-pdj@tcsprenkelaar.nl

Bij TCS werken een aantal mensen om de dagelijkse organisatie van park/hal en clubhuis vloeiend te laten verlopen
Groundsman               Andre Schimmel

Dagelijkse leiding kantine   Tineke van den Berg

Commissies

Ook onze club kan niet zonder vrijwilligers. En gelukkig zijn er bij TCS mensen die een steentje bij willen dragen!

TCS kent de volgende commissies:

Commissie Naam Email
Clubhuiszaken Wim Klokkers clubhuiszaken@tcsprenkelaar.nl
Parkzaken John Reinders parkzaken@tcsprenkelaar.nl
Leden en Contractanten Dimitri Buitenhuis en Monique Kosse tennissen@tcsprenkelaar.nl
Sponsoring Herbert Kuipers sponsoring@tcsprenkelaar.nl
Communicatie en PR <Vacature> communicatie@tcsprenkelaar.nl
Technische commissie Job Kooi tc@tcsprenkelaar.nl
Competitiecommissie Petra Meurs competitie@tcsprenkelaar.nl
Selectiecommissie Mardeleine Sik selectie@tcsprenkelaar.nl
Toernooien en Activiteiten <vacature> ta@tcsprenkelaar.nl
Jeugdcommissie Cheryl Pasman jeugdcommissie@tcsprenkelaar.nl

Toernooien en evenementen

Bij TCS organiseren we ook diverse toernooien en activiteiten.

Toernooi / Evenement Naam Email
Paul Verra Toernooi Albert en Belinda Blikman paul-verra-toernooi@tcsprenkelaar.nl
Dubbel-Op toernooicomissie John Reinders dubbelop@tcsprenkelaar.nl
Mega Dubbel Roberto Landkroon mega@tcsprenkelaar.nl
AJT ajt@tcsprenkelaar.nl
Teamtennis Roberto Landkroon teamtennis@tcsprenkelaar.nl
Kersttoernooi kersttoernooi@tcsprenkelaar.nl

Overige functies

Vreder zijn, in diverse functies, ook de volgende leden actief:

Functie Naam Email
Webmaster Gernant Busscher webmaster@tcsprenkelaar.nl
Redactie Topspin Jos Hess redactie@tcsprenkelaar.nl
Ledenadministratie Lida Kinneging ledenadministratie@tcsprenkelaar.nl
Trainer Cynthia Dekker tennisles@tcsprenkelaar.nl

of 06 – 53 248 260

Vertrouwenscontactpersonen

(meer info: klik hier)

Stieneke Torringa

en

Ruud Huisman

storringa@hotmail.com,

huismanr@kpnmail.nl

FacebookTwitterGoogle+LinkedInWhatsApp